Agroturystyka

Zapraszamy do pobytu w naszym gospodarstwie położonym między Krakowem (40 km), a Katowicami (60 km).

Oferujemy przestronne mieszkanie na poddaszu naszego domu, z osobnym wejściem, własną łazienką, aneksem kuchennym, antresolą i dostępem do szybkiego Internetu WiFi. Przestrzeń może komfortowo pomieścić do 6 osób.

Atrakcje/ ciekawe miejsca w okolicy: Energylandia (11 km), Zator (9 km), Wadowice (10 km), Inwałd Park (14 km), zalew Świnna Poręba (20 km), Oświęcim (28 km) , Żywiec (40 km), Zakopane (104 km).

Farma permakulturowa

Jeśli zaciekawiła Cię permakultura, to Pacówka jest miejscem, które z pewnością Cię zafascynuje. Zobacz na własne oczy pasjonatów wykorzystujących permakulturowe podejście i techniki dostosowane do skali ponad hektarowej, niedużej farmy.

Chodź wyprowadzić z nami kozy do sadu. Zobacz jak kury pomagają nam produkować kompost. Skosztuj jedzenia z naszego biointensywnego ogrodu. Połóż się na hamaku w sadzie słuchając śpiewu ptaków, otulony zapachem kwitnącego bzu.

Zobacz jak tworząc systemową farmę wpinamy się w naturalne procesy cyklicznej przyrody. To co tu robimy daje nam nadzieję na lepsze jutro.

Przyjedź i przeżyj razem z nami przygodę odkrywania farmy przyszłości!